For English Reservation Click
   Kapadokya Turu
   Balon Turu
   Hava Alanı Transferi
   Hotel Rezervasyonu
   ATV Turları
   Türk Gecesi
   Profesyonel Rehber

ARAÇLAR:
   Megane HB Diezel
   Megan Sedan
   Volkswagen Caddy
   Hyundai Accent Era
   Ford Focus
   Ford Focus Auto Vites
   Peugeot 307 SW Oto. Vites
   Renault Clio
   Ford Fiesta
   Fiat Albea
   Mercedes Vito
   Volkswagen Crafter Volt
   Nostalji Turu

Araç kiralama, Transfer
Havalimanı'ndan durmaksızın gideceğiniz yere direk transfer % 100 güvenli ve sigortalı yolculuk.Ekonomik fiyatla.

V.I.P ÖZEL TRANSFERLER

 

   KAPADOKYA Kiralık bir araç ile NASIL GEZİLİR;

Kapadokya bölgesinde gezileyecek yerler birazcık dağınık ve genellikle yerleşim yerleri arasındadır. Ulaşım için kesinlikle bir taşıta ihtiyacınız vardır. Dolmuş ile ulaşım oldukça zaman kaybedici bir tercih olacaktır. Kendi aracınız ile gelmiyorsanız bir araba kiralamanız kesinlikle gezinizi keyifli ve akıcı bir hale getirecektir.

Kapadokya Bölge Turu

Göreme - Zelve - Paşabağ - Çavuşin - Avanos - Kızılcukur
Gün içinde Göreme Açıkhava Müzesi, Karanlık Kilise, Zelve Açıkhava Müzesi, Çavuşin ve Paşabağ'ı gezilebilir. Avanos’un ünlü çömlek atölyelerinden birini gezip, çömlek yapımı hakkında bilgi edindikten sonra Kızılçukur'daki manzara seyrinin ardından otelinize dönebilirsiniz.


kaymakli-yeralti-sehri-kapadokya  kapadokya-peri-bacalari


Sinasos - Ürgüp - Sarıhan Kervansarayı - Gülşehir - Hacıbektaş - Uçhisar
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıp ilk olarak özellikle Rum mimarisinin etkin örneklerini görebileceğiniz Sinasos gezisiyle güne başlayabilirsiniz. İlk Asmalı Konak'a da evsahipliği yapan Sinasos'ta Rum mimarisi hakkında detaylı bilgil için köy halkı ile diyaloğa geçebilirsiniz. ardından Ürgüp'. Son Asmalı Konak'ın da bulunduğu Ürgüp'ü gezdikten sonra Turasan Şarap Fabrikası Mahzeni'nde şarap üretimi hakkında ilk ağızdan bilgi alıp alışveriş yapabilirsiniz. Bir sonraki durağınız Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selcuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı. Avanos'taki öğle yemeğinin ardından Hacıbektas gezisi uygun olabilir. Yolunuz uzerinde ''sadece Gulsehir 'de olan '' mantar seklindeki peri bacasi olusumlarini '' gorme imkaniniz oluyor. Hacıbektas'ta Bektasi kulturu hakkinda bilgi edinip , dergahi gezdikten sonra Uçhisar Kalesi'nden manzara seyriyle günü sonlandırıp otelinize dönebilirsiniz .

Ihlara Vadisi ve Yeraltı Şehri Gezisi

Ihlara Vadisi - Derinkuyu Yeraltı Şehri - Narlıgöl Krater Gölü - Tuz Gölü
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılış. Yaklaşık 45 dk'lık yolculuğun ardından ilk durağınız bölgenin en cok ziyaret edilen yeralti sehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. 7 Katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra Narlıgöl Krater Gölü'nde fotoğraf molası. Sonraki durağınız ilginc dogal yapisi ve kayalara oyulmus kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi.