Hizmetlerimiz:
 Kapadokya Havaalanı Transferi
 Kapadokya Oto Kiralama
Hava limanı Araç Teslimatı
Hava limanı Araç Teslim Alış
Şöförlü Araç Kiralama

Araç kiralama, Transfer
Havalimanı'ndan durmaksızın gideceğiniz yere direk transfer % 100 güvenli ve sigortalı yolculuk.Ekonomik fiyatla.

V.I.P ÖZEL TRANSFERLER

   

    Ürgüp Rent a Car 2018
2018 yılı itibari ile yenilenen araç filomuz hizmetinizdedir. Tatilinizin keyfini çıkartın. Ürgüp Rent a Car ailesi olarak Kapadokya bölgesinin her noktasında hizmet vermekteyiz ve son model kaskolu, garantili araçlarımız ile gönül rahatlığı ile gezinizi tamamlayabilirsiniz. Dizel, manuel veya otomatik ve benzinli araçlarımızdan birtanesini kiralayabilirsiniz.

Kiralama süresince ve sonrasında; içinizden birisiymiş gibi bütün sorunlarınıza yakından alaka göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Sorunsuz bir şekilde araç kiralayıp dilediğinizce gezip eğlenmek istiyorsanız bizi tercih etmemeniz için hiçbir sebep bırakmadık. Araçlarımızın tamamı özel olarak "Rent a Car" kaskosuna tabidir, araçlarımız servis bakımlı olup garanti kapsamındadır. Yaptığımız işi sadece maddi bir getiri olarak değil, bölge turizmine katkı sağladığımıza da inanarak adımlarımızı atıyoruz.
 

 

Rezervasyonunuzu bir an önce yaptırmazsanız; tatiliniz de araç kiralayamayabilirisiniz.

ÜRGÜP Araç Kiralama Hizmetlerimizden faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz. Yeni model, kaskol, bakımlı ve temiz bir araba kiralamak mümkün. Eski model bakımsız ve kaskosuz araçlarla başınızı ağrıtmayın. Gelin Ürgüp rent a car ile yolculuğun keyfini çıkartın.

  Telefon  :   +90 384 341 60 55
  GSM       : +90 532 232 26 04
  GMS     ::   +90 544 669 52 44
  Fax        :   +90 384 341 73 97
  Adres     :    Dutlu Cami Mah. Dar Sok. No:8 Ürgüp / NEVŞEHİR

  E-Mail   :    info@urguprentacar.com