Kapadokya Balon Turu


Hizmetlerimiz:
   Kapadokya Turu
   Balon Turu
   Hava Alanı Transferi
   Hotel Rezervasyonu
   ATV Turları
   Türk Gecesi
   Profesyonel Rehber
 

 

Araç kiralama, Transfer
Havalimanı'ndan durmaksızın gideceğiniz yere direk transfer % 100 güvenli ve sigortalı yolculuk.Ekonomik fiyatla.

V.I.P ÖZEL TRANSFERLER

   

    Kapadokya Balon Turu


Güneş doğarken sizde güneşin doğuşuna yükselmeye ne dersiniz. Kapadokya Balon Turu dünyada eşi benzeri olmayan bir aktivitedir. Müthiş doğal güzelliklerin yanı sıra medeniyetler arası bir yolculukta gibi hissedeceksiniz. Ölmeden önce yapılacaklar listesine girmeyi başarmış olan Kapadokya Balon Turu etkinliklerine katılmak için firmamız bünyesinde bulunan turizm acentamız (12716 TURSAB numaralı Gomeda Travel) ile iletişimegeçip detaylı bilgi aldıktan sonra rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
 

 

 

Neden Balon Turuna Katılmalıyım?

 

Balon turuna katılmalısınız çünkü sahile gidipte denize girmemeye benzer Kapadokya'ya gelipte balona binmemek. Bölgenin yapısını ve oluşumunu anlayabilmeniz için yüksekten ve hatta vadilerin tam üstünden doğanın renk değişimini keşfetmeniz gerekir. Volkanik akıntılardan heyelanlara sel sularından rüzgarın etkilerine kadar Kapadokya'nın oluşumunda iz bırakmış bütün etkenleri büyük bir heyecanla seyretmeye doyamayacaksınız.

Balon turları standart uçuşlar ortalama 1 saat sürmektedir.

Balon firma servisi sabah sizi otelinizden alıp uçuş başlangıç noktasına götürmekte ve balonun indiği noktadan geri otelinize transferinizi sağlamaktadır.

Uçuş öncesi aparatif kahvaltı servisi verilmektedir.

Tüm tur ve transferler yüksek ödenekli sigortalar kapsamındadır. Uçuşa elverişlilik Sivil Havacılık Müdürlüğü tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir ve en ufak bir riskli hava koşulu söz konusu olduğunda Balon Turları iptal edilmekte ve yaptığınız ödeme kesintisiz iade edilmektedir. Balon uçuşları uçak uçuşlarından daha güvenir olduğunu ispatlamış haldedir. Tecrubeli pilotlar ve SHM'nün denetimleri sayesinde risk sıfır noktasına yakındır. Yükseklik korkunuz varsa bu korkuyu da balon turu sayesinde yenebilirsiniz çünkü yavaş yavaş hareket etmekte ve yükselişi az az hissedersiniz.

Bilgi ve rezervasyon için ; Cappadocia Balloon Tours

 

Kapadokya Balon Turu Fiyatları

 

Kapadokya balon turu fiyatları sezonuna göre çok fazla değişkenlik göstermektedir. Şu sıralarda yani 2020 sonbahar ve kış sezonunda bizlerden araç kiralayan müşterilerimize özel kişi başı 650TL fiyata 1 saatlik standart balon uçuşunuzu gerçekleştirebiliriz.

 

+905322322604

&

https://www.gomedavalleytravel.com/tours/cappadocia-balloon-tour/